012

پارس اچ آی وی - فروش کیت تست اچ آی وی و ایدز

HIV چیست؟

HIV مخفف "Human Immunodeficiency Virus " به معني "ويروس نقص ايمني انسان" مي‌باشد. ويروس ، يك ذره زنده خيلي كوچك است كه مي‌تواند تكثير و پخش شود اما براي زندگي نياز به موجود زنده ديگري دارد. وقتي ويروس، سلولي را آلوده كند شروع به تكثير در داخل آن سلول مي‌كند كه در نهايت منجر به آسيب آن سلول مي‌شود. به فردي كه به HIV آلوده است HIV) +HIV مثبت) اطلاق مي‌شود.
در واقع هر فرد آلوده به ويروس HIV
، الزاما مبتلا به ایدز نمی باشد اما در طول مدت آلودگی خود، می تواند ديگران را آلوده کند.

 

کیت آزمایش اچ آی وی چیست ؟
این دستگاه یک کیت کوچک و ازران قیمت می باشد که جهت تشخیص ویروس اچ آی وی به کار می رود . این کیت به نحوی طراحی و ساخته شده است که قابل استفاده در هر مکانی می باشد و طریقه استفاده از آن بسیار ساده و آسان است و به سرعت و دقت نتیجه آزمایش را برای فرد  مشخص میکند . این دستگاه می تواند نسل 1 - 2 - 3 این ویروس را تشخیص دهد. دقت این دستگاه برابر با آزمایش الایزا می باشد که در (الایزا یکی از روش های رایج است که در آزمایشگاه های عمومی استفاده می شود.)

 

ایدز چیست ؟
ايدز (AIDS) مخفف "Acquired Immune Deficiency Syndrome" به معني سندرم نقص ايمني اكتسابي مي‌باشد.وقتی سيستم ايمني آسيب ببيند، نه تنها در برابر ويروس HIV (كه در آغاز به آن صدمه زده) بلكه نسبت به بقيه عفونتها هم آسيب پذير مي‌شود و ديگر قادر به كشتن ميکربها و ويروسهايي كه قبلاً برايش مشكلي ايجاد نمي‌كردند نيست و لذا با گذشت زمان، افراد آلوده به HIV بيشتر و بيشتر بيمار مي‌شوند و معمولاً سالها پس از آلودگي به يكي از بيماريهاي خاص٬ شديداً مبتلا مي‌شوند و در اين زمان گفته مي‌شود كه آنها به ايدز مبتلا شده‌اند.

 

آیمود چیست ؟
آیمود (IMOD) ، نامی ‌است که برای داروی ایرانی ضد ایدز انتخاب شده است که برای اولین بار در جهان کشف شده است و کاملا ایرانی است . آیمود می‌تواند بیمار را از مرحله‌ای که به دلیل نقص ایمنی به شدت بی دفاع است، بیرون آورده و از عوارض بیماری و مرگ و میر بیماران مبتلا به ایدز پیشگیری کند.