سوالات متداول

آزمایش من منفی بود، آیا لازم است دوباره آزمایش بگیرم ؟

از آنجایی که در طول عمر یک بیمار مبتلا به ویروس HIV یک دوره پنهان 2 تا 12 هفته وجود دارد و در این دوران هیچ آزمایشگاهی قادر به تشخیص ویروس نمی باشد بهتر است برای اطمینان 100% از سلامتی، شش ماه بعد دوباره آزمایش دهید.

دقت این دستگاه چقدر می باشد؟

این دستگاه تایید شده اکثر پزشکان و متخصصان خارجی و داخلی است و طبق آزمایش های عمل آمده 99.8% درست عمل می کند.

جواب آزمایش من ناشناخته (Invalid ) بود، چه کار کنم ؟

زمانی که خون به هر دلیلی به قسمت حساس دستگاه نرسد و یا با مایع مخصوص به موقع تلفیق نشود و یا ماده ای غیر از خون انسان به دستگاه وارد شود این اتفاق می افتد. در این صورت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

این کیت برای چند بار قابل استفاده می باشد ؟
فقط برای یک بار

بهترین شرایط برای آزمایش چیست ؟

هوای محیط عادی باشد ( نه خیلی سرد نه خیلی گرم )، کیت را در جای صاف بدون شیب قرار دهید، ترجیحا توصیه می شود زمانی که تست را انجام می دهید دچار بیماری ویروسی ( مانند آنفلانزا ، آبله ، سرخک و ... ) نباشید و یا اگه به تازگی واکسن زده اید حداقل 1 هفته بعد تست را انجام دهید.

آيا امكان ارسال محرمانه وجود دارد ؟

بله ، كليه سفارشات بدون درج نام و نوع محصول بر روي بسته و پاكت مي باشد. ضمن اينكه در صورت تمايل در موقع سفارش  ميتوانيد درخواست نماييد تا بروشور فارسي نيز ارسال نگردد و ميتوانيد بروشور را از روي سايت رويت فرماييد.

آیمود (آخرین داروی ایدز) چیست ؟

داروی آیمود حاصل تلاش 6 ساله ی یک تیم پزشکی از متخصصان علوم پایه و بالینی و همکاری 15 مرکز در داخل کشورمان است که در تحقیقات مربوطه معلوم شد، پس از یک دوره درمانی 90 روزه، حتی 2 سال پس از قطع دارو، اثرات تقویت سیستم ایمنی توسط دارو باقی می‌ماند و این در حالی است که آیمود دارویی است که اساس گیاهی داشته و بر خلاف تمام داروهای قبلی عوارض مهمی ‌ندارد .منبع : همشهری