کیت تست اچ آی وی ABON  :

کیت ايبون محصول منحصر به فردی است که مورد تائید جمع کثیری از پزشکان داخلی و خارجی قرار گرفته است، با این محصول می توانید به آسانی در منزل و در مدت زمان 5  دقیقه آزمایش HIV از خود و دیگران بگیرید .این محصول دارای دقت بسیار بالایی می باشد به طوریکه در آزمایشهای انجام شده نشان داده که 99/8 درصد عملکرد دستگاه صحیح می باشد. اين محصول همان ايكون ACON سابق مي باشد كه با توجه به واگذاري امتياز شركت تغيير نام داده است.

آزمایش های انجام شده :
این کیت همانند آزمایش الایزا ( آزمایش رایج در آزمایشگاه های عمومی )  به دنبال آنتی بادی موجود در خون است و نتایج آن برابر با الایزا می باشد.

این کیت شامل : کیت تست ، مایع مخصوص ، سوزن استریل ، بروشور فارسي میباشد که به سراسر ایران ارسال میگردد (تحویل فوری در تهران در صورت درخواست پيك موتوري)

اطلاعيه مهم :

با توجه به خريد كمپاني ACON توسط inverness medical innovations از اين پس محصولات تجاري با نام  ACON با نام تجاري ABON جايگزين خواهند شد. با این حساب هرگونه کیت با برند ACON  از این پس تقلبی بوده و اصالتی ندارد.

قيمت ها :

قیمت محصولات در سایت سلف کیت به روز رسانی می شود.

ارسال : ارسال فوري در تهران توسط پيك مي باشد كه هزينه آن به عهده خريدار است، و هزينه ارسال با پست پيشتاز به هرنقطه از ايران  7 هزار تومان و به عهده خريدار مي باشد.

توجه داشته باشید قیمت های روز و خرید آنلاین در سایت سلفت کیت برقرار می باشد.  www.selfkit.ir

سوابق ما :

موسسه تحقیقاتی پارس اچ آی وی اولین ارائه کننده کیت های تست اچ آی وی از سال 1385 در حال تحقیق بر روی این  کیت ها می باشد.

اقدام برای خرید و سفارش

جهت خرید و اطلاع از آخرین پیشنهادات ویژه و قیمت ها ميتوانيد به فروشگاه رسمی سلف کیت مراجعه کنید.