012

کیت تست اچ آی وی ABON  :

کیت ايبون محصول منحصر به فردی است که مورد تائید جمع کثیری از پزشکان داخلی و خارجی قرار گرفته است، با این محصول می توانید به آسانی در منزل و در مدت زمان 5  دقیقه آزمایش HIV از خود و دیگران بگیرید .این محصول دارای دقت بسیار بالایی می باشد به طوریکه در آزمایشهای انجام شده نشان داده که 99/8 درصد عملکرد دستگاه صحیح می باشد. اين محصول همان ايكون ACON سابق مي باشد كه با توجه به واگذاري امتياز شركت تغيير نام داده است.

آزمایش های انجام شده :
این کیت بر روی 872 نفر که دارای ویروس HIV بوده اند آزمایش گردید و 871 تست پاسخ صحیح دادند،همچنین بر روی 818 نفر فرد سالم آزمایش شد و 816 تست جواب درست دادند.

این کیت شامل : کیت تست ، مایع مخصوص ، سوزن استریل ، بروشور فارسي میباشد که به سراسر ایران ارسال میگردد (تحویل فوری در تهران در صورت درخواست پيك موتوري)

اطلاعيه مهم :

با توجه به خريد كمپاني ACON توسط inverness medical innovations از اين پس محصولات تجاري با نام  ACON با نام تجاري ABON جايگزين خواهند شد. با این حساب هرگونه کیت با برند ACON  از این پس تقلبی بوده و اصالتی ندارد.

قيمت ها :

قیمت هر پکیج 20,000 تومان است که به مدت محدود  (تا آخر سال 92 ) شامل تخفیف 20% می باشد و 16،000 تومان به فروش می رسد.
ارسال : ارسال فوري در تهران توسط پيك مي باشد كه هزينه آن به عهده خريدار است، و هزينه ارسال با پست پيشتاز به هرنقطه از ايران  6 هزار تومان و به عهده خريدار مي باشد.

سوابق ما :

موسسه تحقیقاتی پارس اچ آی وی اولین ارائه کننده کیت های تست اچ آی وی از سال 1385 در حال تحقیق بر روی این  کیت ها می باشد.

اقدام برای خرید و سفارش

جهت خرید، فرم سفارش را پر کرده و یا با شماره تلفن09371626665 تماس بگیرید.